Банер ТЄД України
MOBILE
Головна | Про нас | Євангелія дітям | Навчання | Матеріали | Нагоди послужити | Статті | прапор Росії

Гурток «Добра звістка»
Допомагаємо церквам доносити дітям Євангельську звістку

Що таке гурток “Добра звістка”?
Біблійне заняття для дітей, що живуть у сусідніх будинках, яке проводиться один раз на тиждень (або через тиждень) в період навчального року. Заняття можна проводити вдома, в приміщенні церкви або інших місцях, де можуть збиратися діти. На заняття діти приходять винятково з дозволу батьків.
Під час особливих свят і подій, наприклад, на день народження, на Різдво чи Пасху, можна провести особливе заняття гуртка.

Гурток «Добра Звістка»З чого складається програма заняття?
Основні частини програми: спів, молитва, біблійний урок, біблійний вірш для запам’ятання, гра для повторення. Програму можна доповнювати місіонерським оповіданням, поглибленням, ручною працею.
Зазвичай заняття триває одну годину.

Хто проводить заняття?
Заняття проводять штатні працівники ТЄД і добровільні помічники – члени місцевих церков, люди, які усвідомлюють гріховний стан дітей, впевнені, що діти можуть щиро вірити і бути спасеними; люди, які люблять дітей і покликані Господом навчати дітей Божим істинам.

Як ТЄД допомагає церквам?

Основні вимоги до вчителів гуртків – навчати дітей, в основному, з невіруючих сімей, і для викладання біблійної частини заняття користуватися винятково матеріалами, розробленими ТЄД.

Якщо Ви бажаєте організувати гурток «Добра звістка», будь-ласка, напишіть нам про це. Щоб завантажити брошуру про гурток «Добра звістка», будь ласка, натисніть сюди.

Якщо Ви бажаєте спробувати провести заняття за допомогою наших матеріалів, Ви можете замовити пакет на одне заняття або на шість занять, натиснувши сюди або напишіть нам електронного листа.

ТЄД логотип

© Товариство Євангелізації Дітей України.
Всі права застережені.
ТЄД, а/с 1, м. Ірпінь, Київська обл., 08200, Україна
Тел.: 045 97 62 702 - E-mail: office@cefukraine.com

Благовістя - Навчання - Оснащення