Банер ТЄД України
MOBILE
Головна | Про нас | Євангелія дітям | Навчання | Матеріали | Нагоди послужити | Статті | прапор Росії

Історія ТЄД

Товариство Євангелізації Дітей було засновано в 1937 році Джессі Ірвіном Овельхольцером. Зростаючи у побожній родині, вже в 12 років Джессі усвідомив, що він - грішник. Щоб дізнатися, як позбутися гріха, хлопець звернувся з питанням до матері. Та йому відповіли: «Синку, ти ще занадто юний!» Лише під час навчання в коледжі Джессі Оверхольцер почув звістку Євангелії і навернувся до Спасителя у вірі.

Джессі Ірвіном ОвельхольцерЗгодом, коли пан Оверхольцер вже служив пастором, в одній з проповідей Чарльза Сперджена він прочитав: «Правильно навчена п’ятирічна дитина може так само щиро вірити і народитися згори, як будь-яка доросла людина». Через це твердження Господь спрямував все подальше життя пана Оверхольцера, який заснував Товариство Євангелізації Дітей у віці 60 років. Служіння зростало і розвивалося, і сьогодні ТЄД є однією з найбільших організацій, яка несе Євангелію дітям світу. ТЄД працює в 180 країнах світу. Центральний офіс ТЄД Європи знаходиться в Лангенбруці, Швейцарія. Центральний міжнародний офіс знаходиться в Варентоні, США.

Протягом довгих років радянської влади євангелізацію дітей було суворо заборонено в нашій країні. Наслідки безбожного виховання ми бачимо і до сьогодні. Пан Оверхольцер вболівав за дітей усього світу, а також за дітей Радянського Союзу. З точки зору людини за тих часів здавалося неможливим бодай колись донести Євангелію дітям цієї частини світу. Але Джессі Оверхольцер твердо вірив, що для Бога немає нічого неможливого. Довгі години він стояв біля глобусу і наполегливо молився за дітей Радянського Союзу. І Господь відповів на його молитви.

В 1993 році після падіння залізної завіси приїхали перші місіонери Товариства Євангелізації Дітей: Кріс Хааїр з Ірландії, Лілі Кун з Німеччини. Вони проводили навчальні курси для дитячих працівників і знайомили з матеріалами для служіння. Потім до них приєдналися ще місіонери з Німеччини: Катаріна Еннс, Хелена Левен, Іріс Брунотте. В 1994 році Товариство Євангелізації Дітей було офіційно зареєстровано в Україні, і перші національні штатні працівники пройшли навчання і розпочали служіння в своїх районах. І сьогодні служіння дітям продовжує розвиватися. Національний офіс знаходиться в Ірпіні, Київська обл.

ТЄД логотип

© Товариство Євангелізації Дітей України.
Всі права застережені.
ТЄД, а/с 1, м. Ірпінь, Київська обл., 08200, Україна
Тел.: 045 97 62 702 - E-mail: office@cefukraine.com

Благовістя - Навчання - Оснащення