Банер ТЄД України
MOBILE
Головна | Про нас | Євангелія дітям | Навчання | Матеріали | Нагоди послужити | Статті | прапор Росії

Комплекти програм

навчальні матеріалиКомплекти програм
Ми розуміємо, як багато часу витрачається на підготовку матеріалів до кожного заняття. Щоб полегшити Вам працю з дітьми, ми розробили комплекти навчальних матеріалів для різних видів служіння і занять: гурток «Добра звістка», 5-денний гурток, Біблійний гурток на канікулах, Різдвяне і Пасхальне заняття. Пакети програм містять практично все, що Вам потрібно для заняття, наприклад, до біблійний вірш для запам’ятання, пісні, поглиблення. Всі матеріали видано українською і російською мовами. В пакетах програм українською мовою використано Біблію в українському перекладі під редакцію Огієнка. В пакетах програм російською мовою використано Біблію синодального перекладу. Для проведення занять ми пропонуємо вчителю:

Матеріали для занять гуртка «Добра звістка»
Матеріали для регулярних занять призначено для викладання дітям 5-12 років, однак вчителю потрібно адаптувати приклади з життя, наведені в текстах, відповідно до віку дітей. Кожен комплект матеріалів розраховано на 6-7 занять.

Щоб поступово і поглиблено навчати дітей біблійним істинам, ми розробили цикл навчальних матеріалів, розрахований на 5 років. Цикл охоплює основні книги Старого і Нового Заповітів. Якщо Ви починаєте навчати групу дітей 5-6 років, тоді до 10-11 років за допомогою Господа діти зможуть ознайомитися з основними книгами та істинами Писання. Ми щиро молимося про те, щоб протягом цих років діти навернулися до Господа і почали зростати у вірі та укорінюватися.

Якщо Ви маєте питання щодо матеріалів для регулярних занять з дітьми або бажаєте замовити матеріали, будь ласка, натисніть сюди або напишіть нам електронного листа.

Матеріали для служіння влітку
Для роботи з дітьми влітку також розроблено матеріали, які містять все необхідне для навчальної частини різних видів служіння: 5-денний гурток, денний табір або Біблійний гурток на канікулах.

Для 5-денного гуртка розроблено суто євангелізаційні матеріали. До всіх матеріалів додаються робочі аркуші або зошити (їх потрібно замовляти заздалегідь, ще наприкінці зими).

Під час роботи влітку ми сподіваємося зібрати великі групи дітей, тому матеріали надруковано у більшому форматі (А3). Також підготовлені матеріали у форматі PowerPoint.

Якщо Ви бажаєте замовити навчальні матеріали для роботи з дітьми влітку, будь ласка, натисніть сюди або напишіть нам електронного листа.

Пакети матеріалів для святкових занять
Каталог ТЄДПакети програм до Різдвяного або Пасхального заняття містять необхідний матеріал на один урок. Матеріали друкуються у більшому форматі (А3). Також пропонуються ілюстрації до уроку у форматі PowerPoint.

Якщо Ви бажаєте замовити комплект Різдвяного або Пасхального заняття, будь ласка, натисніть сюди або напишіть нам електронного листа.

Каталог
Наш каталог пропонує оглядову інформацію про всі матеріали до біблійних занять для дітей різного віку – від дошкільнят до підлітків, – пакети матеріалів для проведення Різдвяних і Пасхальних свят, уроки для біблійного листування і книги для вчителів.
Щоб завантажити каталог, будь ласка, натисніть сюди.
Зверніть увагу на те, що об’єм файлу – 4 Mb, за умови повільного Інтернет-зв’язку Вам знадобиться більше часу для завантаження.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що всі матеріали захищені авторським правом. Наполегливо просимо Вас не роздруковувати і не копіювати матеріали самостійно, тим більше з метою продажу. Дякуємо.

ТЄД логотип

© Товариство Євангелізації Дітей України.
Всі права застережені.
ТЄД, а/с 1, м. Ірпінь, Київська обл., 08200, Україна
Тел.: 045 97 62 702 - E-mail: office@cefukraine.com

Благовістя - Навчання - Оснащення