Банер ТЄД України
MOBILE
Головна | Про нас | Євангелія дітям | Навчання | Матеріали | Нагоди послужити | Статті | прапор Росії

Святкові заняття

Різдвяні заняттяРіздво
Різдвяні заняття проводяться під час святкування Різдва Христового. Мета занять – розкрити дітям справжню сутність свята Різдва.

Програма триває 1-1,5 години і проводиться в приміщені церков, вдома, куди запрошують дітей, що мешкають по сусідству, або в іншому приміщенні, пристосованому для занять. Діти відвідують заняття винятково з дозволу батьків. Окрім біблійного уроку і вірша для запам’ятання, програма містить пісні, ручну працю і додаткові святкові ігри, пов’язані зі святом.

Для проведення заняття ми розробили готовий пакет матеріалів, в якому містяться текст і наочні посібники до біблійного уроку і вірша, наочний посібник пісні і вікторини. Якщо Ви проводите заняття для великої групи дітей, пропонуємо Вам скористатися посібниками в PowerPoint.

Пасха
Пасхальні заняття проводяться під час святкування воскресіння Христового. Основна мета занять – розкрити дітям сутність воскресіння Христа.

Подібно до Різдвяних занять, програма триває 1-1,5 години і може проводитися в різних приміщеннях. Діти відвідують заняття винятково з дозволу батьків.

Для проведення заняття також розроблено готовий пакет матеріалів, в якому містяться текст і наочні посібники до біблійного уроку і вірша, наочний посібник пісні і вікторини, а також посібники в PowerPoint для викладання великим групам дітей.

Якщо Ви бажаєте замовити матеріали для проведення Різдвяного або Пасхального заняття, будь ласка, натисніть сюди або напишіть нам електронного листа.


ТЄД логотип

© Товариство Євангелізації Дітей України.
Всі права застережені.
ТЄД, а/с 1, м. Ірпінь, Київська обл., 08200, Україна
Тел.: 045 97 62 702 - E-mail: office@cefukraine.com

Благовістя - Навчання - Оснащення