Банер ТЄД України
MOBILE
Головна | Про нас | Євангелія дітям | Навчання | Матеріали | Нагоди послужити | Статті | прапор Росії

Бібліотека ТЄД
Безкоштовні ресурси для викладачів

БібліотекаМожливо, для викладання біблійних уроків дітям Вам знадобляться додаткові матеріали. На поданій сторінці Ви знайдете посилання на сторінки, з яких можете завантажити додаткові ідеї і тексти до деяких серій біблійних уроків.
Завантажуючи і роздруковуючи матеріали, Ви автоматично погоджуєтеся використовувати їх виключно для викладання своїй групі дітей і не розповсюджувати (не продавати) матеріали у будь-якому форматі, а також не вносити свої зміни, на що вказує повідомлення в матеріалах про авторське право.
Щоб перейти до сторінки, де міститься додаткова допомога до поданої серії уроків, будь ласка, натисніть на назву.

«Початки»
ПочаткиП’ять біблійних уроків поданої серії охоплюють теми про створення світу Богом, про гріхопадіння людства, наслідки гріха (Каїн і Авель), про те, що ми можемо жити з Богом (Енох), і про те, що Бог має покарати гріх (Ной). Діти дізнаються, як можна позбавитися покарання за гріх і жити для Бога.

«Патріархи»
ПатріархиВ циклі уроків викладено такі історії: Бог кличе Авраама; Авраам приносить в жертву свого сина; Авраам шукає наречену для свого сина; первородство і благословення; Яків далеко від дому. Слухаючи про випробовування, досягнення і невдачі Авраама, Ісака і Якова, діти вчитимуться покладатися на Бога і надавати Йому першість в усьому.

«Малюки можуть пізнати Бога…»
МалюкиРобочі аркуші до серій уроків. Текст уроків і наочні посібники Ви можете замовити в офісі ТЄД.


«Життя Йосипа»
Йосип»Серія охоплює такі істини: стережися заздрості; діти Божі переживають труднощі; Бог допомагає Своїм дітям жити для Нього; Бог керує всім, всіма і всюди. Ця захоплююча серія уроків про Йосипа допоможе Вам розкрити дітям істину про те, що тим, хто любить Бога, усе допомагає на добре.

 

Якщо Ви бажаєте більше дізнатися про інші матеріали, розроблені ТЄД, натисніть сюди.

ТЄД логотип

© Товариство Євангелізації Дітей України.
Всі права застережені.
ТЄД, а/с 1, м. Ірпінь, Київська обл., 08200, Україна
Тел.: 045 97 62 702 - E-mail: office@cefukraine.com

Благовістя - Навчання - Оснащення